DJ Romek

Start / DJ Romek

Imprezy i eventy

Pełna oprawa muzyczna

Pełna oprawa muzyczna

Od wielu lat jako DJ prowadzę działalność artystyczną związaną z muzyczną oprawą imprez.

Obsługa muzyczna wesel, spotkań integracyjnych dla firm jest moją pasją. Organizuję również małe plenery dla gmin, takie jak dożynki czy festyny.

Usługi świadczę na terenie całej Polski. Przeprowadziłem wiele imprez, eventów, plenerów w takich miastach, jak: Warszawa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opatów, Ożarów Warszawa, Tarnowskie Góry, Będzin, Siewierz, Psary, Częstochowa, Rybnik i Żory oraz wielu innych. Goście na wszystkich moich imprezach bawili się wybornie. Zawsze staram się nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami zabawy. Przeprowadzam zabawy i konkursy dla uczestników oraz organizuję karaoke.

Jako DJ i jednocześnie muzyk jestem wszechstronny i staram się dopasować do klimatu panującego podczas wesela czy innej imprezy. Często zdarza się, że prowadzę biesiadę przy stołach z akompaniamentem gitary.

Często obsługuję również śluby i wesela w plenerze, które wymagają profesjonalnej oprawy muzycznej. Potrzebne są mikrofony bezprzewodowe, podkład muzyczny i osoba, która nad tym wszystkim panuje. Mogę siebie polecić z czystym sumieniem. Lata doświadczeń na różnorodnych imprezach nauczyły mnie przewidywać niemal wszystko…

Dlaczego warto współpracować ze mną?

  • Bogaty repertuar muzyczny – gram legalną muzykę, posiadam certyfikat upoważniający do odtwarzania muzyki.
  • Ogromne doświadczenie – zdobywane nie tylko na ślubach iweselach.
  • Duży asortyment sprzętowy – dysponuję najnowocześniejszym sprzętem do nagłośnienia i oświetlenia. Posiadam najwyższej klasy system nagłośnienia zbudowany na bazie wiodących marek oraz efekty oświetleniowe ledowe, lasery, skanery, PAR Led. W zależności od rozmiaru i rodzaju imprezy dobieram odpowiedni sprzęt.
  • Konkurencyjna cena – prowadzę własną działalność, więc wystawiam rachunki i faktury.

Szukasz profesjonalnego DJ-a na dowolnego rodzaju imprezę?

Znalazłeś! Zapraszam do kontaktu!
Lista utworów karaoke
Umowa DJ

Prezentacje

Zadowoleni klienci

Opinie