O nas

Start / O nas

Agencja artystyczna

Smik Audio

Agencja artystyczna pod nazwą Smik Audio istnieje od 2015 roku, ale doświadczenie estradowe i eventowe zdobywaliśmy od lat 90., grając w różnych zespołach i prowadząc eventy i dyskoteki dla różnych klubów muzycznych. W tym czasie właściciel firmy był  muzykiem sesyjnym między innymi dla dla Stanisława Witta – kompozytora, aranżer, instrumentalisty i autora tekstów.

Uczestniczyliśmy także w warsztatach muzycznych Blues nad Bobrem w Bolesławcu, gdzie wykładowcami byli: Krystyna Prońko, Wojciech Pilichowski, Krzysztof Misiak i Marek Raduli. Braliśmy udział w warsztatach gitarowych prowadzonych przez Leszka Cichońskiego oraz Artura Lesickiego, jak również w warsztatach gitarowych i produkcji muzycznej z Janem Borysewiczem i Wojciechem Olszakiem w Białobrzegach.

Od 2015 roku prowadzę szkółkę gitarową na terenie Bytomia i okolicznych miast. Od 2019 roku jestem managerem zespołu Banita Band oraz instruktorem muzycznym w ośrodkach dla seniorów i osób niepełnosprawnych.
Jestem członkiem ZAiKS oraz SAWP

Idąc z duchem czasu

Nowością w naszej działalności jest sklep online z instrumentami muzycznymi (gitary, ukulele i akcesoria) oraz sprzętem audio. Oferujemy fachowe doradztwo z zakresie zakupów – służymy bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą.

W zakresie obsługi akustycznej i eventowej współpracuję lub współpracowaliśmy z firmami: CH Plejada Bytom, Castorama Warszawa, Katowice, Bytom.
Ponadto współpracuję z Bytomskim Centrum Kultury oraz MDK w Piekarach Śląskich w zakresie prowadzenia warsztatów gitarowych, a z BCW SDS prowadzę integrację w zakresie muzykoterapii.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą prowadzenia imprez lub do współpracy z DJ-em.